Autobusų nuoma

Bendrovės veikla - komfortabilių turistinių autobusų nuoma kelionėms po Europos šalis ir Lietuvą. Autobusus vairuoja patyrę ir paslaugūs vairuotojai.  Jau daugiau kaip 24 metai nuomojame autobusus klientams iš Lietuvos, Latvijos, Rusijos, Baltarusijos ir kitų Europos valstybių. Mūsų klientai - tai kelionių organizatoriai ir agentūros; meno ir sporto kolektyvai; įmonės bei privatūs asmenys. Keleivių atsiliepimus apie mūsų teikiamų paslaugų kokybę galite skaityti čia.

Autobusų parką sudaro NEOPLAN ir SETRA markės autobusai, kurie atitinka 4 žvaigždučių komforto klasę pagal IRU klasifikavimo sistemą.  Šiuose autobusuose yra viskas, kas būtina patogiai ir saugiai kelionei - patogios, atsilenkiančios ir prasiplatinančios sėdynės bei dideli tarpai tarp jų; saugos diržai; sulankstomi staliukai bei žurnaliniai tinkliukai kiekvienam keleiviui; panoraminiai tamsinti langai; talpios ir didelės bagažinės keleivių bagažui; efektyvi kondicionavimo ir šildymo sistema; karštas vanduo; šaldytuvas; visada veikiantis WC; DVD grotuvas; vaizdo - garso sistema ir t.t.

Paslaugūs ir aukštos kvalifikacijos vairuotojai, turintys ilgametę patirtį kelionėse po Europą, padės Jums užmiršti kelionės rūpesčius bei saugiai nuveš iki Jūsų kelionės tikslo.

Kelionės kainą skaičiuojame nuo keleivių paėmimo vietos!

IŠSAMESNĖ INFORMACIJA

    +370 698 292 49
    info@neorima.lt

SUSISIEKITE SU MUMIS

Stiprindami savo pozicijas rinkoje ir siekdami savo klientams suteikti aukštos kokybės paslaugas bei pateisinti jų lūkesčius, pastoviai atnaujiname savo autobusų parką naujesniais ir komfortiškesniais autobusais. Paslaugūs, aukštos kvalifikacijos vairuotojai ir komfortiški autobusai užtikrins Jums saugią ir nerūpestingą kelionę.

TOP