Autobusų nuoma

Bendrovės veikla - komfortabilių turistinių autobusų nuoma kelionėms po Europos šalis ir Lietuvą. Jau daugiau kaip 20 metų nuomojame autobusus klientams iš Lietuvos, Latvijos, Rusijos, Baltarusijos ir kitų Europos valstybių. Mūsų klientai kelionių agentūros, meno ir sporto kolektyvai, įmonės bei privatūs asmenys.

Autobusų parką sudaro NEOPLAN ir SETRA markės autobusai, kurie atitinka 4 arba 5 žvaigždučių komforto klasę pagal IRU klasifikavimo sistemą.  Keleivius vežame moderniais ir komfortiškais autobusais, kuriuose yra viskas, kas būtina patogiai ir saugiai kelionei ( panoraminiai tamsinti langai, dideli tarpai tarp sėdynių, saugos diržai, sulankstomi staliukai bei žurnaliniai tinkliukai kiekvienam keleiviui,  efektyvi kondicionavimo ir šildymo sistema, karšti gėrimai, šaldytuvas, WC, vaizdo - garso sistema ir t.t.).

Paslaugūs ir aukštos kvalifikacijos vairuotojai, turintys ilgametę patirtį kelionėse po Europą, padės Jums užmiršti kelionės rūpesčius bei saugiai nuveš iki Jūsų kelionės tikslo.

Kelionės kainą skaičiuojame nuo keleivių paėmimo vietos!

            IŠSAMESNĖ INFORMACIJA

                      +370 698 292 49
                      info@neorima.lt

                   SUSISIEKITE SU MUMIS

Stiprindami savo pozicijas rinkoje ir siekdami savo klientams suteikti aukštos kokybės paslaugas bei pateisinti jų lūkesčius, pastoviai atnaujiname savo autobusų parką naujesniais ir komfortiškesniais autobusais. Paslaugūs, aukštos kvalifikacijos vairuotojai ir komfortiški autobusai užtikrins Jums saugią ir nerūpestingą kelionę.

TOP